تبریز- فرماندار اسکو گفت: شیوع ویروس کرونا لزوم تغییر رویکرد اجرایی در سیستم‌های مجازی را می‌طلبد که این نرم افزار نیز یک گام کوچک برای تحقق گام دوم انقلاب به شمار می‌رود.

 

به گزارش خبرنگار مهر، فرماندار شهرستان اسکو عصر امروز در حاشیه مراسم رونمایی از سامانه آموزش آنلاین سها گفت: شیوع ویروس کرونا تمام جهان را گرفتار کرده و مسیر عادی زندگی را تغییر داده است و از این رو باید یک تغییر رویکرد اجرایی در سیستم‌های مجازی صورت بگیرد.

بابک رضی منش ادامه داد: دستگاه‌ها و ارگان‌های آموزشی، کنفرانس‌ها در این بخش بیشتر درگیر شده‌اند و همین باعث شده است تا زیر ساخت‌های مجازی به صورت جدی تقویت شوند.

وی افزود: سامانه هوشمند آموزش آنلاین سها یکی از قوی‌ترین سامانه‌های مجازی در بحث آموزش است که کمک حال بزرگی در مباحث مجازی در کشور خواهد بود.

رضی منش گفت: این نرم افزار قابلیت دارد تا در دانشگاه آزاد اسلامی قابل استفاده بوده و حمایت از این بسترها یکی از وظایف تمام مسئولین کشوری است.

وی در ادامه بیان کرد: این نرم افزار مورد استفاده آموزش و پرورش، ادارات و سازمان‌ها خواهد بود و یک گام کوچک در گام دوم انقلاب اسلامی است.Tuesday, October 13, 2020

« برگشت