در مراسم رونمایی از سامانه هوشمند آموزش آنلاین سها عنوان شد؛

 استفاده پلیس فتا از نرم‌افزارسها برای آموزش‌های آنلاین وآگاه‌سازی

تبریز- رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی گفت: پلیس فتا از ظرفیت نرم‌افزار سها برای آموزش‌های آنلاین و آگاه‌سازی عمومی در راستای پیشگیری از جرایم در حوزه سایبر استفاده خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی امروز در مراسم رونمایی از سامانه هوشمند آموزش آنلاین سها افزود: پلیس فتا به جهت شرایط پیش آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا، بستری را برای آموزش‌های آنلاین و آگاه‌سازی عمومی پیگیر بود تا بتواند مسائل پیشگیری از جرایم در حوزه سایبر را به اطلاع مردم برساند.

محسن محمودی ادامه داد: طی جلسات صورت گرفته این سامانه به ما معرفی شد و با بررسی‌های انجام گرفته مشخص گردید که این سامانه هوشمند می‌تواند از لحاظ حوزه‌های امنیتی، استفاده کاربران و برقراری ارتباط در چرخه وقوع پیشگیری از جرایم نقش مؤثری را ایفا کند.

وی گفت: در این راستا برنامه‌های خوبی برای سازمان و نهادها به عمل خواهد آمد و بهتر است که اولین گام از خود نهادها و سازمان‌های شهرستان اسکو آغاز شود.

وی با اشاره بر نحوه برخورد با تهدیدات و آسیب‌های فضای مجازی توضیح داد: می‌توان از این سامانه بهتر استفاده کرده و پلیس نیز برای آموزش همگانی خود از این سامانه نیز استفاده خواهد کرد.

رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی افزود: شیوع ویروس کرونا برگزاری کلاس‌های آموزشی را ناممکن ساخته است و از طریق این سامانه و با هماهنگی‌های صورت گرفته، آموزش‌ها ارائه خواهد گردید.

وی در پایان گفت: شاید برخی بر این گمان باشند که آموزش‌های مجازی، هنوز در کشور ما فرهنگ سازی نشده در حالی که چنین نیست و پلیس هم از این بهره‌مند خواهد شد.

مشاهده خبر در پایگاه اینترنتی خبرگزاری مهرMonday, October 12, 2020

« برگشت