به سایت سامانه سها خوش آمدید
img-bg
مرکز کمک رسانی به مشتریانبه مرکز کمک رسانی سها SahaLMS خوش آمدید
سامانه مدیریت مدارس

مدیریت تمام هوشمند و برخط کلاسهای مجازی آنلاین، با امکانات اختصاصی و ترافیک نامحدود

ادامه مطلب
سامانه هوشمند آموزش

سها، ارائه دهنده راهکارهای هوشمند آموزش آنلاین در بستر اینترنت با امکانات بی نظیر و پشتیبانی کامل

ادامه مطلب
پلتفرم فارسی وب کنفرانس

وب کنفرانسهای آنلاین خود را به سها بسپارید. سها، میزبان حرفه ای و مطمئن شما خواهد بود

ادامه مطلب
تماس با سهابان

در هر ساعت از شبانه روز، پشتیبانی فنی و فروش تیم سها جوابگوی شما خواهند بود.

ادامه مطلب
 • ال ام اس LMS چیست؟

  ال ام اس یک سامانه آموزش مجازی است. ال ام اس یک واژه جهانی است که مخفف کلمه Learning Management System می باشد. به طور خاص ال ام اس برای مدیریت دوره های آنلاین، توزیع مواد آموزشی و همکاری بین فراگیر و مدرس طراحی شده است.

  بیشتر بخوانید

 • وب کنفرانس (وبینار) چیست؟

  سیستم مدیریت وب کنفرانس یا همان وبینار در ابعاد مختلف امکان انجام جلسات، آموزش ها، ارتباطات و … را با ناچیز ترین امکانات و تنها با استفاده از یک دستگاه هوشمند نظیر کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت ، موبایل و … و همچنین با دسترسی به اینترنت مهیا می کند.

  بیشتر بخوانید

 • برای برگزاری وبینار، چه امکاناتی لازم است؟

  برای برگزاری وبینار کاملا مجازی یک دستگاه رایانه یا لپ‌تاپ متصل به اینترنت مناسب، وبکم و هدست کافی است اما در صورتی که وبینار، پخش زنده یک مراسم حضوری در سالن همایش باشد ممکن است میکروفون‌های بیسیم و وبکم‌های با کیفیت بالاتر و حتی بیسیم مورد استفاده قرار گیرد.

 • سرعت اینترنت محل برگزاری وبینار می‌بایست چقدر باشد؟

  برای وبینار حداقل اینترنت ADSL 256k مورد نیاز است اما برای پوشش آنلاین یک همایش واقعی در سالن کنفرانس و به منظور ارایه کیفیت بهتر، داشتن اینترنت 512k توصیه می شود.

 • آیا میهمان آنلاین نیز می‌تواند در وبینار ارایه محتوا داشته باشد؟

  بله در صورتی که امکان پخش صدا و تصویر میهمان آنلاین به کمک سیستم صوتی سالن و دیتاپروژکتور یا نمایشگرهای بزرگ فراهم شده باشد، میهمان آنلاین نیز می‌تواند در محل سالن برگزاری همایش به ارایه محتوا پرداخته و حاضرین در سالن نیز به صورت زنده صدا، تصویر و اسلایدهای نمایش داده شده را مشاهده نمایند.

 • حداکثر چند نفر می توانند در یک کلاس آنلاین شرکت کنند؟

  محدودیتی در ظرفیت کلاس های آنلاین سها وجود نداشته و متناسب با سرویس تهیه شده می توان کلاس ها را با ظرفیت دلخواه برگزار نمود اما با توجه به اینکه در کلاس آنلاین ارتباط 2 طرفه می باشد لذا مدیریت تعداد زیاد کارآموز کار دشواری بوده و می تواند در تعامل کارآموزان حاضر در کلاس اثر منفی داشته باشد. ظرفیت پیشنهادی برای هر کلاس بین 10 تا 50 نفر است.